Elektrik Satışı

Cerean Enerji

Cerean Enerji A.Ş., 2009 yılında Elektrik Piyasası Lisans Yönetmeliği çerçevesinde Elektrik Toptan Satış Lisansı almıştır. Cerean Enerji markası ile elektrik enerjisinin serbest tüketicilere satışı, ikili anlaşmalar yoluyla alım satımı ve hem yurt içi hem de sınır ötesi ticareti ile iştigal etmektedir.

Şirketimiz, müşterilerine elektrik güç ve kapasite fiyatlandırmasında ve risk yönetiminde finansal bir aracı, güçlü bilançosu, risk yanlılığı ve müşteri ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilmiş hizmetleriyle esnek, güçlü ve güvenilir iş ortağı olmaktadır. Spot ve uzun vadeli ikili anlaşma fiyatlandırılmasında yenilikçi ürünlerle öncülük eden, enerji yönetiminde en iyi hizmeti veren ve en iyi oranlı teklifleri sunan, genç ve dinamik bir takıma sahiptir.

Firmamız uzman kadrosu ve kullandığı yenilikçi, teknolojik tahmin ve analiz modelleri sayesinde Türkiye toptan ve perakende enerji ticaret piyasasının lider oyuncularından biri haline gelmiştir.

Müşterilerimiz, sözleşme dönemi içerisinde, kullanımlarına sunulan yenilikçi ve avantajlı tarife ve kampanyalar sayesinde mümkün olan en avantajlı fiyatlardan enerji alabilmenin yanında müşteri odaklı ve kaliteli hizmetten faydalanmaktadırlar.

Cerean müşterisi olmak veya aboneliğiniz ile ilgili her türlü sorunuz için
444 27 96 Cerean Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Cerean Enerji

Cerean müşterisi olmak veya aboneliğiniz ile ilgili her türlü sorunuz
için Cerean Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Cerean Müşteri Hizmetleri

444 27 96 Website